KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Silketavla 9349175
*
nr 934 9175
Silketavla
broderad, 'The Meet', England, motivet: 5x15
Utrop:
1.000 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 19:25:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/1 11:46:46
1
150 kr
2/1 11:42:51
2
150 kr
2/1 11:42:52
1
150 kr (Budbetjänt)
9/1 20:00:17
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: broderad engelsk england europa konst silketavla
-
6363 Batiktavla
Kheng-Wah Yong, 87x87 cm, yttermått inklusive ram:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
6313 Emaljmålningar
2 st, Lars Erik Holm. Signerade, 40x30cm, oramade
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:39
-
8024 Konsttryck
Zhen-Huan Lu, "American Flag", yttermått inklusive..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:09
-
8058 Ritning
Fastighet, Kv Klippan, Stockholm. Signerad, datera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:49
-
8023 Tavla
trä, Rustic Marlin, USA, 34x51 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:28
-
8048 Väggrelief
Jörg Jeschke, "127". Signerad, daterad -71, formpr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:13
*
Silketavla
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 9175
Silketavla
broderad, 'The Meet', England, motivet: 5x15
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 1/1 11:46:46 | 1 | 150 kr |
| 2/1 11:42:51 | 2 | 150 kr |
| 2/1 11:42:52 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
| 9/1 20:00:17 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: broderad engelsk england europa konst silketavla
-
6363 Batiktavla
Kheng-Wah Yong, 87x87 cm, yttermått inklusive ram:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32 -
6313 Emaljmålningar
2 st, Lars Erik Holm. Signerade, 40x30cm, oramade
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:39 -
8024 Konsttryck
Zhen-Huan Lu, "American Flag", yttermått inklusive..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:09
-
8058 Ritning
Fastighet, Kv Klippan, Stockholm. Signerad, datera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:49 -
8023 Tavla
trä, Rustic Marlin, USA, 34x51 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:28 -
8048 Väggrelief
Jörg Jeschke, "127". Signerad, daterad -71, formpr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:13



